Günlük Burç Boğa Burcu

Günlük Burç Boğa Burcu 23 Temmuz 2014 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Arkadaşlarınız ile görüşebilirsiniz ve çeşitli davet ve toplantılara katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızın tanıştıracağı etkileyici kişiler ile arkadaşlık ilişkileri kurabilir ve hoş teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyabilir, ekip çalışmaları ve organizasyonlarda başarılı olabilirsiniz. Şimdiye kadar uzak durduğunuz veya korktuğunuz konulara karşı daha cesur bir tavır içinde olabilirsiniz. Böylece önemsediğiniz kişilerin fikirleri ve önerilerine daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Aslında önemli kişilerin de sizi desteklediğini anlayacaksınız ve kendinize olan güveniniz yükselecek.

Burçlar - Boğa Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Boğa Burcu

Eşinizle ilgili paylaşımlarınızın mükemmel olması sizin elinizde. Sadece olaylara esprili bir şekilde yaklaşacaksınız. Çünkü, yaşamı kendi düşünceleriniz doğrultusunda yaşıyorsunuz ve onun isteklerini sıklıkla görmezden geliyorsunuz. Bu konuda detayların önem kazanacağı bir gün. Detaylarınızın ibresi bugün biraz partnerinizden yana olmalı.

Burçlar - Boğa Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Boğa Burcu

Etrafa olumlu yaklaştığınızda ya da daha ulaşılabilir olduğunuzda çevrenizdeki kişiler de daha işbirlikçi davranacaklardır. Dolayısıyla, sempatikliğiniz karşılıksız kalmayacak. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Burç Yorumları

Burçlar - Boğa Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Boğa Burcu

Parasal konulara yatkın olduğunuz, kazanç durumlarını iyi değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz. Eskiden aranızda maddi bir mevzu nedeniyle anlaşmazlık yaşanmış bir arkadaşınız ile artık konuyu nihayete erdirmeniz gerekebilir.

Burçlar - Boğa Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Boğa Burcu

ÖZEL hayatınızda olumlu gelişmelere hazır olun. Mahkeme il ilgili sıkıntısı olan Boğalar hiçbir şeyi ihmal etmeyin size zarar veriyor.

Burçlar - Boğa Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Boğa Burcu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa burcu günlük burç ve boğa burcu günlük burç yorumları.