Boğa Burcu Günlük Burç

6 Aralık 2016 Salı Boğa Burcu Günlük Burç

Boğa Burcu Günlük Burç

Haftanın ilk günlerinde bazı kişiler sizden fayda sağlamaya çalışabilir veya maddi anlamda kayıplara uğramanıza yönelik eğilimleri olabilir, ama farkına varabilirsiniz. Politik yeteneklerinizle, yanlış yerlere yakınan kişileri kolayca ikna edebileceksiniz. Hafta ortasında ise, kafanızdaki eğitimler veya seyahatler paranızı yönlendireceğiniz başka bir alan olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Milliyet

Geleceğinizle ilgili planlarınız sizi duygusal olarak yorabilir. Bu durum aşk hayatınızda strese neden olabilir. Yaşanan olayları kabullenmek durumunda kalabilirsiniz. Mücadele gerektiren koşullar olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba göstermelisiniz. İşlerinizi belirginleştirmek isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Sabah

Duygusal ilişkilerinizi kendi tarzınızda yaşamak istiyorsunuz. Bugün, düşünceleriniz doğrultusunda sabit tavırlar içinde olmanız partneriniz açısından olumsuz olabilir. Onun istekleri ve sizin davranışlarınız arasında oluşan çelişkiler, ikiniz için zaman kaybı anlamına gelecek. Akşam saatlerinde olumsuzluğunuzu yenebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Vatan

Arkadaş ortamlarınızda veya dahil olduğunuz sosyal organizasyonlarda sezgilerinizin sizi farklı bir noktaya taşıyacağı bir gün yaşamaktasınız. Ortak kazanımlarınızı arttırmak için destek görebileceğiniz bir gündesiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Sözcü

Arkadaş ortamlarınızda veya dahil olduğunuz sosyal organizasyonlarda sezgilerinizin sizi farklı bir noktaya taşıyacağı ağır bir gün yaşamaktasınız.günlük burç yorumları

Boğa Burcu Günlük Burç Takvim

Fazla mükemmeliyetçi düşünmemeye, büyük beklentiler içine girmemeye çalışın. Başka insanlardan karşılayabilecekleri taleplerde bulunmalısınız.

6 Aralık 2016 Salı Boğa Burcu Günlük Burç. Boğa burcu 6 Aralık 2016 Salı günlük burç yorumları. Boğa Burcu Günlük Burç.