Günlük Burç Boğa Burcu

Günlük Burç Boğa Burcu 2 Nisan 2015 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Hareketli bir gün geçireceksiniz. Katılacağınız davet ve organizasyonlarda fikirleriniz ile çevrenizi etkilemeniz mümkün. Fakat düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz ve büyüklerinizin davranışlarını baskı olarak algılayabilirsiniz. Karşılaştığınız olayları ve otoriteyi temsil eden kişileri yapmak istediklerinizi gerçekleştirmenize engel olarak algılayabilirsiniz. Ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için aslında alıştığınız düşünce biçimini ve eski tarzınızı değiştirmeniz gerekiyor. Bu arada meydana gelen olaylar tarzınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Şayet sabırlı ve dirayetli davranmayı başarabilirseniz, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

Burçlar - Boğa Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Boğa Burcu

Duygusal sorunlardan kaynaklanan takıntılarınızdan kurtulmanın zamanı geldi. Düşüncelerinizi yeniden formatlamalısınız. Çevrenizdeki kişilere iyi örnek olmak zorunda olduğunuz sizde biliyorsunuz. Özellikle bugün, karşılaştığınız kişilerin, değişik fikirleri kafanızın karışmasına neden olacaktır. İnatçı yönlerinizi ortaya çıkarmanın zamanı geldi.

Burçlar - Boğa Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Boğa Burcu

Belli başlı problemlerle ya da karışıklıklarla başa çıkabilmek için politik ve sözü dinlenen kişilerden yardım almanız durumunda, sizin için neler yapabildiklerini görerek şaşırabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün itibariyle belirsizlikler, kararsızlıklar ya da yavaş ilerleyen işler nedeniyle biraz sıkılabiliriz. Bugün Mars Boğa burcuna geçiyor. Boğaya geçen Mars hayattan fiziksel arzularımızı arttırırken, kendimizi daha güvende hissetmek istememize de neden olabilir. Yavaş ilerlediğinde anlamlı olacak işlerle ilgilenmek için uygun dönemde olacağız, ama hız arıyorsak, hata yapmaya açığız, unutmayın! 12 Mayıs’a kadar bu burçta kalacak olan Mars nedeniyle, bu tarihe kadar ülkemiz açısından (özellikle yönetici pozisyondaki kişiler veya tarım ya da toprakla ilgili konular düşünüldüğünde)da zorlayıcı olaylar gündeme gelebilir. Boğa burları hayatlarına çeki düzen verme veya imajlarını yenileme fırsatı bulabilirler bu süreçte. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Burç

Burçlar - Boğa Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Boğa Burcu

Burçlar - Boğa Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Boğa Burcu

Burçlar - Boğa Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Boğa Burcu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa burcu günlük burç ve boğa burcu günlük burç yorumları.