Günlük Burç Boğa Burcu

Günlük Burç Boğa Burcu 1 Ağustos 2014 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanıyor. Güçlü ve etkileyici kişilere aşık olabilirsiniz ve yoğun duygular içine girebilirsiniz. Üzerinizde baskı duygusu yaratan durum aynı zamanda geliştirici olacak ve isteklerinizi belirleyeceksiniz. Sonra da isteklerinizi gerçekleştirmek için gayret göstereceksiniz. Bu arada bazı alışkanlıklarınızı değiştirebilir, kendinizi yenilemek için harekete geçebilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik isteğinizin arttığı bir dönemdesiniz ve güçlü kişilerin desteğini alacaksınız. Yabancılar ile ilişkilerinizde tedbirli olmanız gerekiyor.

Burçlar - Boğa Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Boğa Burcu

Siz güçlü savaşların insanı olduğunuz için, bugünkü sorunların üstesinden kolaylıkla geleceksiniz. Rakiplerinize dikkat etmelisiniz. Aşk konusunda, sevdiğiniz kişinin sosyal yaşantısını kıskanmakla hata ediyorsunuz. Onun çevre iletişimi en az sizin kadar güçlü. Ona hak vermelisiniz .Sağlığınızla ilgili karın kaslarınızı çalıştırmalısınız.

Burçlar - Boğa Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Boğa Burcu

Detayların önem kazandığı bir gün. Her şeyi her zaman olduğu gibi oluruna bırakmak ve rutin seyretmesini izlemek yanlış anlaşılmaların ve yanlışlıkların önünü açabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere haddini bildirmemek ya da kendileri veya ilgisiz fikirleriyle ilgili düşüncelerinizi beyan etmemek için kendinizi zor tutabileceğiniz bir gün. Birkaç gün sonra, hala fikirleriniz değişmediyse planlarınızı, ilişkilerinizi veya mevcut durumunuzu sarsmak pahasına da olsa konuşabilirsiniz. Ancak, zor durumda kalmak istemiyorsanız, lütfen bugün ve yarın değil! Sevgili arkadaşlar, 1 - 15 Ağustos arası tatilde olduğum için, gün geneli hariç burç yorumlarınızı asistanım hazırlıyor olacak. Umarım hoşunuza gider. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Günlük Burç Yorumları

Burçlar - Boğa Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Boğa Burcu

Kardeşiniz ya da bu derecede yakınınızda yer alan birileri ile bazı iletişim sorunları yaşanabilir bu içinde bulunduğumuz günlerde. Duymayı tahmin etmediğiniz cümleler söylenebilir. Ağırbaşlı ve olgun cevaplar gerekiyor.

Burçlar - Boğa Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Boğa Burcu

UNUTKANLIKLAR, küçük sakarlıklar size vakit kaybı yaşatabilir. Ayrılık düşüncesindeki Boğalar bunu bir kez daha düşünmelisiniz.

Burçlar - Boğa Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Boğa Burcu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa burcu günlük burç ve boğa burcu günlük burç yorumları.