Boğa Burcu Günlük Burç

26 Eylül 2016 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç

Boğa Burcu Günlük Burç

Arkadaşlarınızın veya birlikte iş yaptığınız kişilerin istek ve ihtiyaçlarınızı görmezden gelmesi sorun yaratabilir veya en ufak manada dahi aynı tarafta olmadığınızı veya tamamen farklı kişiler olduğunuzu düşünebilirsiniz. İlişki ve iş birliklerinde zorlansanız da, hayatınıza giren yepyeni kişiler sürprizlere sebep olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün yaşayacağımız Balık burcunda meydana gelen Ay Tutulması hayalci yaklaşımlarımızı 1 Eylül deki Güneş Tutulması nın pratik ve uygulanabilir özellikleriyle birleştirmemiz gereğini hatırlatıyor. Karar vermek veya doğru düşünmek yine zor olabilir. Aldatıcı etkiler altındayız, bir alan seçip o alanda ilerleme zamanı. Gerilimin kendiliğinden geçmesini bekleyemeyerek ani tepkiler verebilir, ani hareketler yapabiliriz. Geçmişten gelen konular ilerlemenin önünü kesebilir veya bu konularla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Anılarımızı zorlayabilir ve nelere takıldığımızı neleri unutamadığımızı tahlil etme ihtiyacı duyabiliriz. Ancak, Uranüs ve Mars etkileşimi ekleyeceği sürpirizler, türlü hoşluklar ve özgün çözümlerle yardımımıza yetişecektir.
Öfke açığa çıkabilir. Başkalarına zarar vermemek veya zarar görmemek için ekstra çaba gösterilmesi gerekebilir.
Provokatif tavırlara karşılık vermemek ve sabırlı olmak en iyisidir. Duygusal veya fiziksel anlamda yaralayıcı olaylara karşı tedbirli olmak gerekebilir. Hayal dünyamız geniş olabilir, ama sorumlulukları ve ihmal kabul etmeyecek durumları asla ihmal etmemeliyiz.
Tartışmalara girmekten kaçınmak ve ufak tefek kazalara veya sakarlıklara karşı tedbirli olmak da en iyisi iki hafta için. Tutulmanın detaylarını hafta başında ele almıştık, okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün ev hayatınızla ilgili konularda hassasiyetler olabilir. Ailenize zaman ayırabilirsiniz. Çalışma hayatınızda kendinizi daha fazla gösterebilirsiniz. Emlak konularında otorite olan kişilerden destek alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda en iyisini yapmak için çabalayacağınız bir gündesiniz. Finansal işlerinizde stresler yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Sabah

Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendi düşüncelerinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Sabit düşünceler içinde olduğunuz zaman, olaylara dar bir çerçeveden bakıyorsunuz. Yapacağınız konuşmalarda takıntılı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Arkadaşlarınızın size sunacağı tekliflere hazır olun. Bacak ağrılarınız olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Vatan

Bugün pek çok kişi adına önemli ve zor bir görev üstlenmeniz gerekebilir. Aile üyelerinizden alacağınız desteği görmezden gelmeyin. Zor işlerin altından kalkmak için, eğer almayı bilirseniz destekleneceğiniz bir gündesiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Sözcü

Aileniz ve yuvanızla ilgili cömert ve coşkulu girişimlerde bulunabilirsiniz. Gayrimenkul ile ilgili tasarılarınız mevcutsa bunları bugün harekete geçirebilirsiniz.günlük burç yorumları

Boğa Burcu Günlük Burç Takvim

Yaşadıklarınızı dostlarınızla paylaşmalısınız. Çünkü karmaşık hayatınıza ancak onlar çözüm üretebilirler. Aşka kendinizi fazla kaptırmamanız gereken bir dönem. Yorgunluğunuzu partneriniz anlayışla karşılıyor ve size sahip çıkmaya çalışıyor. Onunla daha çok birlikte olmalısınız. Aksi halde ilişkiniz rutine girebilir dikkat edin.

26 Eylül 2016 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç. Boğa burcu 26 Eylül 2016 Pazartesi günlük burç yorumları. Boğa Burcu Günlük Burç.