Boğa Burcu Günlük Burç

25 Ağustos 2016 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç

Boğa Burcu Günlük Burç

Eksikliklerinizi tamamlayan kişilerle iş birlikleri ve ilişkiler geliştirmenizde fayda var. İlham verici fikirler kuvvetli hissetmenizi sağlayabilir. Birkaç gün için oldukça iş bitiricisiniz ve çalışan yönlerinizle ön plandasınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Pazartesi günü yazdığım Mars ve Satürn’ün olumsuz kavuşumu bugün gerçekleşiyor. Ancak, günün gezegen görünümleri daha olumlu olduğu için iş de zorlayan ve ev azalarını ön plana çıkartan etkilerini bugün hissetmeyiz diye umuyorum. Öğle saatlerinde ilişkilerimiz, aşk hayatımız, güzellik ve estetik başlıklı konular ya da maddi başlıklı işler açısından olumlu koşullar var. Gece saatlerine kadar maddi başlıklı konularda görüşmeler yapmak, geleceğimizi ilgilendiren planlar, randevular ya da yayınlar veya pazarlama faaliyetleri açısından uygun zaman diliminde olacağız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Günlük Burç Milliyet

Bilemediğiniz konulardan dolayı stresler yaşayabilirsiniz. Ruhsal gelişiminizi etkileyecek olaylarla karşı karşıya kalmanız mümkün. Kendi iç dünyanızla ilgili konulara daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Gün içinde görmekte zorlandığınız konular olabilir. Duygusal yönden mücadele etmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Sabah

Maddesel konulara takıntılı olmak istemiyorsunuz. Kişisel güvenliğiniz için, parasal problemlerle uğraşmak canınızı sıkabilir..Kariyernizi daha yukarlara taşımak istiyorsanız, iş potansiyelinizi arttırmalısınız. Sınırlarınızı geniş tutmak için kendinizi geliştirmeli ve bilmediğiniz konularda yeni bilgileri takip etmelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Vatan

Boğa Burcu Günlük Burç Posta

günlük burç yorumları

Boğa Burcu Günlük Burç Takvim

Adalet ve merhamet duygularınız yoğun. Bazen bencil olmaya çalışsanız da haksızlık size göre değil. İster istemez olaylara dahil oluyor ve sorunları çözüyorsunuz.

25 Ağustos 2016 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç. Boğa burcu 25 Ağustos 2016 Perşembe günlük burç yorumları. Boğa Burcu Günlük Burç.