Boğa Burcu Yetenekleri

Boğa Burcu Yetenekleri

Çok zevk sahibi, doğanın güzelliklerini görebilen, bunları yarattığı şeylerle yansıtabilen ender kişilerdir. Dünyayı güzelleştirmeye çalışırlar. Bunu yaparken toplumu düşünebilir veya tam anlamıyla bencil olabilirler. Çünkü, güzellikler onlara inanılmaz bir zevk verir.

Üstün yeteneklerle donatılmış olanlar şaheserler yaratabilir. Çoğunlukta olanlar ise, yaratma güçleriyle çevrelerini süslerler. Para kazanma ve parayı üretme yeteneği de vardır. Maddeye çok önem verirler ve zamanla zengin de olabilirler.

Her zaman toprağa değer verirler ve gerektiği şekilde değerlendirirler. Boğa Burcunda doğanların içinden toprağa fazlasıyla bağlanan, hatta toprak için canını bile verebilen kimseler de çıkar. Böyleleri ülkelerinin daha güçlü, zengin olması için çalışırlar ve başarılı da olurlar. Üstün özellikleri olmayanlar da toprağı ve evleri severler. Onlar için kendi evleri apayrı bir değer taşır. Hemen hemen hepsi belirli bir yaşa geldikleri zaman ev sahibi olurlar.

Opera ve sahne şarkıcılarının birçoğu bu burcun etkisi altında doğmuştur. Ticaret ve iş alanında da başarılı olurlar. Bazıları siyasetle ilgilenebilirler. Ancak siyasette kimi başarılı olurken, kimi de insanlığa zarar verebilir.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Boğa Burcu Yetenekleri