Boğa Burcu Kadını

Boğa Burcu Kadını

Boğa Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Boğa burcu kadını fiziksel olarak genellikle minyon yapılıdır. Çok zayıf ya da çok kilolu oldukları görülmez. Yemeyi sevdikleri için bazı Boğa burcu kadınları balıketli olabilir. Yapısal olarak düzgün hatlara sahiptir ve hemen herkesin dikkatini çekebilir. Güzel olduklarını söyleyebiliriz. Omuzları geniştir ve kendinden emin yürüyüşleri vardır. Boyun bölgeleri biraz kalın olabilir. Oldukça ilgi çekici konuşma biçimleri ve ses tonları vardır.

Boğa burcu kadınının en dikkat çekici özelliği gözleri ve yürüyüşleridir. Asalet kokan yürüyüşlerini herkes izlemek ister. Bu nedenle, Boğa burcu kadını yürürken onu izleyen çok fazla göz olabilir. Narin, asi, sevimli ve hırçın görünüşler, Boğa burcu kadınında toplanmıştır. Boğa burcu kadını giyim konusunda da iddialıdır. Genellikle spor giyinmeyi tercih etseler bile, gittikleri ortama uygun giyinmeyi her zaman başarırlar.

Boğa Burcu Kadını Genel Özellikleri

Boğa burcu kadını iç dünyaları derin ve tam anlamıyla sevmek ve sevilmek için yaşayan bir kadındır. Duygularıyla hareket etmeyi sever. Fazlasıyla güzeldir ve insanları kolaylıkla görünüşleri sayesinde etkileyebilir. Sevimli, içten, sıcakkanlı ve özgüveni yüksek kadındır. Hem kendi hislerine hem de karşısındaki insanın hislerine çok fazla önem verir. Asla sert davranışlar sergilemez, son derece naif ve kırılgandır. Boğa burcu kadını konuşma tarzıyla da insanları etkileyebilir. Tane tane ve gayet ince konuşabilir. İstediği zaman çok mantıklı davrandıklarını da söylemek gerekir.

Boğa burcu kadını entelektüel yapıya sahiptir. Her ortama ayak uydurabilir ve hiçbir zaman zorlanmaz. Fazlasıyla kültürlüdür ve her zaman kendisini geliştirmek için uğraşır. İnsanları güldürmeyi başarırlar. Şaka yapmayı bildikleri gibi yapılan şakaya da olumlu bir şekilde karşılık verirler. Ancak bu kadar içten, samimi ve sıcakkanlı kadını kızdırmak iyi fikir değildir. Tüm sıcakkanlılığı ve samimiyeti gider, yerine hırçın, durdurulması zor bir kadın gelir. Kolay kırılır. Bu nedenle ona yaklaşırken dikkatli ve özenli olmak gerekir.

Boğa burcu kadını genellikle sessiz yapıya sahiptir. Asla kavgacı değildir. Kendi başına hareket etmek, kafa dinlemek ister. Boğa kadını hırslıdır ve bir şeyi istiyorsa mutlaka elde eder. Arzuladıkları şey onun hedefidir ve Boğa kadını mutlaka hedefine ulaşır. Fazla yenilikçi değildir. Geleneklerine ve alışkanlıklarına bağlıdır. Bu onların fazlasıyla sadık olduklarını da göstermektedir.

Boğa burcu kadını hassastır. Değer verdiği insanların iyiliğini ister. Onlar için her şeyi göze alıp, yapmaya hazırdır. İnsanların mutlu olmasını ve huzurlu bir yaşantı sürdürmesini ister. Boğa burcu kadını daima samimidir. İnsanlara karşı içten davranışlar sergiler. Dış görünüşleri bakımından biraz sert görünüyor olabilirler ancak bu durum aslında hiçte öyle değildir. Son derece sıcak ve merhametli bir kadındır.

Boğa burcu kadını için arkadaşlık ve dostluk çok önemlidir. Arkadaşlarıyla bir arada olmaktan ve birlikte vakit geçirmekten çok hoşlanırlar. Eğlencesini, mutluluğunu ve huzurunu paylaşmak ister. Kimseye eleştirisel yaklaşmaz. Boğa burcu kadını için maddiyat önemlidir. Hırslı ve çalışkan olmaları kolayca para kazanmalarını ve maddi güce sahip olmalarını sağlar. Para onlar için güven demektir ve Boğa burcu kadınının da güven arayışı çok fazladır.

Boğa Burcu Kadını Aşk Hayatı

Boğa burcunun kadınının aşk hayatına dışarıdan bakan kişiler, aşk hayatlarının hareketli olduğunu söyleyebilir ancak bu aslında tam tersidir. Aşk arayışı içerisindedir. Öylesine birliktelik onlara göre değildir. Birlikte olduğu kişiye her zaman sadık olacaktır. Kendisi ne kadar sadıksa, aynı sadakati partnerinden de bekler. Onun için en önemlisi güvendir. Karşısındaki kişi ona güven vermiyorsa, o kişiyle birlikte olmayı düşünmez.

Boğa burcu kadını aşık olduğunda fazlasıyla kıskanır ancak çoğunlukla mantıklı davranırlar. Duygu ve mantık arasında dengeyi kurmayı başarırlar. Partnerini ne sıkar ne de çok boş bırakır. Aşk hayatında saygı olsun ister. Önemsenmemek gurularını incitecektir. Aşk için yaşar, aşk için her şeyden vazgeçebilir.Boğa Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

Boğa burcu kadınının tutarlı ve her zaman güvenilir olması, en olumlu özellikleri arasında bulunur. Ne kendisini ne de yanındaki kişiyi zor durumda bırakacak davranışlar sergilememeye dikkat eder. Özenli, hoş ve kibar olmasını iyi bilir. Sadık, sabretmeyi bilen, iyi niyetli ve sıcakkanlıdır. Bir diğer olumlu özelliği ise, kararlı olmasıdır. Aldığı karardan onu geri döndürmek hiç kolay değildir.

Boğa Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

Boğa burcu kadınının kararlı olması olumludur ancak bu onun sabit fikirli olumsuz özelliğini de ortaya çıkartır. Dar görüşlü olması, bildiğini okuması ve insanların ne düşündüğünü önemsememesi olumsuz özellikleri arasında en dikkat çekicisidir. Zorluklarla baş edemez, tembel ve uyuşuktur. Çoğu zaman takıntılı olabilir. Sevdiği insanları da diğer herkesten çok fazla kıskanır.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Boğa Burcu Kadını