Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Boğa burcu erkeği fiziksel olarak pek dikkat çekmez. Ne uzun ne de kısa boyludur. Burunları, yüz hatlarında en dikkat çekici yerdir. Uzun, iri ve kemiklidir. Yüzlerinde en dikkat çekici ikinci nokta ise, gözleridir. Çıkık ve genel olarak sivri çene yapıları vardır. Saçları gür ve kabarıktır. Alın yapıları geniş değildir. Bazı Boğa burcu erkeklerinin boyunla çenesi birleşik olabilir. Bunun nedeni ise kilo olmaya yatkın olmaları ve aldıkları kiloların direkt olarak yüzlerine yansımasıdır.

Boğa burcu erkeğinin fiziksel yapıları dikkat çekici olmasa dahi fazlasıyla yakışıklıdırlar. Omuzları geniş ve çalıştıklarında da kaslı olabilir. Giyim konusunda rahatına düşkündür. İçinde rahat edemediği hiçbir kıyafeti giymezler. Genel olarak spor giyinirler. Giyim konusunda biraz eleştiri alabilirler ancak o rahat ediyorsa, onun için hiç sorun yoktur.

Boğa Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Boğa burcu erkeği genel özellikleri bakımından oldukça inatçıdır. Onu aldığı karardan, atacağı adımdan geri döndürmek imkânsızdır. Bildiğini okur. Karşısındaki insan istediği kadar konuşsun, Boğa burcu erkeğinin fikrini değiştirmek gerçekten zordur. Boğa burcu erkeğine zorla bir şey yaptırabileceğini düşünen kişi fazlasıyla yanılır. Kimsenin hayatına karışmaz, kimsenin kararlarını sorgulamaz. Kendi halinde yaşantısı vardır ve kimsenin de kendi hayatına müdahale etmesini istemez. Sakin görünüşe sahiptir ancak onu kızdırmak akıllıca olmayacaktır. Zorlanmaya gelemez, aksi halde en sevdiklerini bile kırabilir.

Boğa burcu erkeği çalışmayı sever. Yapacağı ya da yapmış olduğu işte onun başarısız olduğunu görmek zordur. Hırslı ve bilgedir. Zorlukların üstesinden nasıl geleceğini iyi bilir. İnatçı olmaları da bu konuda kendilerine fazlasıyla getiriler sağlamaktadır. Hedefleri bellidir, pes etmek nedir bilmezler. Boğa erkeği çok sabırlıdır ve ne zaman ne yapacağını iyi bilir. Aceleci davranışlar sergilemez. Bu davranışları zaman zaman eleştiri görmelerine neden olabilir ancak bu onun başarı anahtarıdır. Sorumluluklarının farkındadır ve hiçbirinden kaçmaz. En insancıl burçlar arasında bulunmaktadır.

Boğa burcu erkeği arkadaş canlısıdır, dostlarına çok fazla önem verir ve onların mutlu olması için çabalar. Hemen herkese güvenir ve insanların iyi yönünü görme yetenekleri vardır. Boğa burcu erkeğine güvenen bir kişi asla yanılmaz. Karşısındaki insanın güven arayışını fazlasıyla karşılar. Yardımsever ve sıcakkanlıdır. Yardıma ihtiyacı olan kimseyi geriye çevirmez. Elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Boğa burcu erkeği dış görünüşleri bakımından son derece güçlü ve dik duran yapıya sahiptir ancak iç dünyalarında çok uysal ve duygusal olduklarını söylemek gerekir. Kolayca kırılabilir ve üzülebilir.

Boğa burcu erkeğinin davranışları ve düşünceleri nettir. Bu da onlara belirli bir ağırlık katmıştır. Konuşurken ve hareket ederken bunu fazlasıyla belli edebilir. Herkesi etkileyebilecek duruşları vardır. Onların karşısında durmak ve aksine konuşmalar yapmak zordur. Saygılıdır aslında, göründüğünün aksine insanların düşüncelerine önem verir. Gösterdiği kadar saygı görmek ister.

Boğa burcu erkeği lüks hayat sürmekten keyif alır. Konfora çok fazla ihtiyaç duyarlar. Kendi rahatı için hiç düşünmeden para harcayabilir. Aslında savurgan değildir ancak işin ucunda konfor olunca onu durdurmak zordur. Parasal anlamda ne kadar güçlü olduğunu bilir ve abartmadan harcama yapar. Boğa burcu erkeği tam olarak ev erkeğidir. Sosyal hayata aşırı düşkünlüğü yoktur. Evleri onlar için daha önemlidir. Aile ile birlikte hareket etmek onları çok fazla mutlu eder.

Boğa Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Boğa burcu erkeği aşk hayatında dikkatlidir. Birlikte olacağı kişinin dış görünüşüne önem verdiği kadar iç güzelliğine de önem verir. Onun için tek bir ölçüt önemli değildir. Partnerini her yönüyle inceler. Duygusal ya da fiziksel olarak kendisine uymayan bir kişiyle birlikte olmaz. Ne aradığını gerçekten bilir. Aşk, Boğa burcu erkekleri için çok önemlidir. Sevdikleri zaman, diğer burçlara oranla daha fazla sadık olurlar. Kadınların güven arayışına rahatlıkla cevap verebilir.

Boğa burcu erkeği sevse de sevmese de aldatma taraftarı değildir. Yalandan ve gizlilikten hoşlanmaz. Aşk hayatında aceleci değildir. Öncelikle karşısındaki kişiyi tanımak ister. Seviyor ya da hoşlanırsa, zaten Boğa burcu erkeğinin durdurmak pek kolay olmaz. Saygı, aşk hayatlarının vazgeçilmez odağıdır. Seviyorsa, kıskanır ve sahiplenir.

Boğa Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Boğa burcu erkeğinin en önemli olumlu özelliği her koşulda ve her konuda kendisine tamamen güvenilebilecek olmasıdır. İnsanları asla yarı yolda bırakmaz, güvenlerini boşa çıkartmaz. Sabırlıdır. Bir şeyi istiyorsa acele etmez, sabırlı bir şekilde ilerler. Duygu ve mantık arasında dengeyi kurmayı başarır. İnsanları kıracak sözler sarf etmez. Hemen herkese ve her duruma uyum sağlayabilir. Bir diğer en olumlu özelliği de sadık olmasıdır.

Boğa Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Boğa burcu erkeğinin en dikkat çekici olumsuz özelliği sevdiği kişileri çok kıskanıyor olmasıdır. Kimi zaman bıktıracak kadar kıskanç ve inatçı olabilir. Onun düşüncelerini değiştirmek hiçte kolay değildir. Fazla girişken değildir. İlk olarak tembellikleri göze batar. Bildiklerini okurlar. Boğa burcu erkeğinin biraz sert mizacı vardır.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Boğa Burcu Erkeği