Boğa Burcu Aşk

Boğa Burcu Aşk

Boğa Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Boğa burcu erkeği aşk hayatında pek hareketli değildir. O gerçek aşkın peşindedir ve asla öylesine birliktelikler kurmaz. Gelip geçici heveslerin peşinden koştuğunu görmek pek mümkün değildir. Uzun süre yalnız kalsa bile bir gün gerçek aşkın kendisini bulacağını bilir ve bu konuda kendisine olan güveni tamdır. Karşı cinse karşı pek yılışık değildir, her zaman mesafesini korur. Boğa burcu erkeği aşık olduğunda partnerini çok fazla mutlu edebilir. Aşk hayatları, romantizm ile doludur.

Boğa burcu erkeği aşk hayatında kısıtlayıcı olabilir ancak bu konuda pek fazla aşırıya kaçtıkları söylenemez. Sevdiği kişiyi doğal olarak kıskanır. Kimsenin peşinden koşmaz, sevse bile ancak sahip olduğu kadını da kimseyle paylaşamaz. O, uzun süre gerçek aşkı bekler ve bulduğunda da kıskanması gayet doğaldır. Gerçek aşk, Boğa burcu erkeğinin kalbini, ruhunu ve bedenini saran ateş gibidir.

Boğa burcu erkeği aşk hayatında fiziksel ilişkinin yoğun olmasını isteyebilir ancak bunu partnerine belli etmez. Çekim güçleri ve istekleri çok fazladır. Fiziksel ilişki konusunda çekicilikleri vardır.

Boğa Burcu Kadını Aşk Hayatı

Boğa burcu kadınının aşk hayatı olgunluk döneminden önce hareketli, olgunluk döneminde ise durağandır. Genç yaşlarında pek fazla ciddi ilişkinin peşinde değildir. Yaşları ilerledikçe, içinde barındırdığı duygunun farkına varacak ve gerçek aşkın peşine düşecektir. Aşk hayatlarına kolay kolay birini almazlar. Genellikle seçici ve mesafelidir. Biriyle bir ilişkiye başladığında her zaman dikkatli ve özenli davranır. Çok fazla sevmiyor olsa bile partnerine sadık kalır. Sevdiği kişiye değer verir ve önemser. Karşısındaki kişinin duygularıyla oynamak ona göre değildir.

Boğa burcu kadını aşk hayatında seveceği ve sevileceği bir insan arar. Birlikte olduğu kişinin her koşulda kendisine sadık kalmasını ve sevmesini ister. Boğa kadını sevdiği zaman kıskanır ve sahiplenir. Kendisi sadık olduğu için partnerinden de bu konuda güven almak ister.

Boğa kadınının aşk hayatında ne istediği bellidir. Onunla birlikte olan erkeğin kararlarına saygı duymasını ve desteklemesini ister. Sürekli olarak onu kısıtlayan ve aldığı kararları sorgulayan bir kişiyle mutlu olamaz. Partnerinin her zaman kendisi ile ilgilenmesini ister. Boşlanmak, ilgi görmemek onu çok üzebilir.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Boğa Burcu Aşk